Washington Wizards pööras 24-punktilise kaotusseisu võiduks ({{commentsTotal}})

Washington Wizards - Los Angeles Clippers
Washington Wizards - Los Angeles Clippers Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Korvpalliliigas NBA alistas Washington Wizards kodusaalis Los Angeles Clippersi 125:118 (21:40, 33:33, 32:22, 39:23).

Washington kaotas avaveerandi 19 punktiga ning teisel veerandil jäädi koguni 24-punktilisse kaotusseisu, ent siis suutsid võõrustajad viimaks ka oma mängu leida. Kolmas veerand võideti juba kümne punktiga ning viimasel veerandtunnil visati külaliste 23 silma vastu koguni 39 punkti – tasuks seitsmepunktiline võit 125:118.

Wizardsi eest hiilgas 30 punkti toonud John Wall, kelle arvele kirjutati ka neli lauapalli ja kaheksa resultatiivset söötu. Bradley Beal panustas võitu 27 punktiga, kaksikduubliga sai hakkama 11 punkti loopinud ja 14 lauapalli toonud Otto Porter Junior. Clippersi parimana viskas Tobias Harris 29 punkti.

Järjekordse võidu sai kirja läänekonverentsi liider Portland Trail Blazers, olles võõrsil parem New York Knicksist. Portland jäi tasavägises mängus avaveerandi järel nappi kahepunktilisse kaotusseisu, ent kolmandal veerandil suudeti võõrustajatest visata kuus punkti enam, misläbi teeniti neljapunktiline võit 118:114. Portlandi parimana loopis CJ McCollum 31 punkti.

Orlando – Toronto 91:93
Washington – LA Clippers 125:118
Miami – Brooklyn 92:104
New York – Portland 114:118