Reim: koondis ei ole koht, kus peaks kedagi motiveerima ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Eesti jalgpallikoondise peatreener Martin Reimi sõnul ei tohiks Rahvuste liiga kohtumises Kreekaga motivatsiooniga probleeme olla, olgugi, et mängus on vaid enese au.

"Iga uue treeneriga tekib mingisugune uus hingamine ja kindlasti on mängijatel tõestamist. Ütleme nii, et suures pildis on sarnane - Kreeka, nagu ta ikka on. Mõned üksikud mängijad on, kes varem koondises pole olnud. Aga täiesti teistsugune meeskond nad ei ole," vastas Reim küsimusele, mida võib oodata treenerit vahetanud Kreeka koondiselt.

"Kindlasti ühest küljest pole meil millegi nimel võidelda. Koht on kindel, et langeme. Teisest küljest on kindlasti meie soov seda viimast mängu sellisel tasemel mängida väga väärikalt ja anda kõva lahing. Väljakule lähme plaani ja mõtetega, kuidas seda mängu võita. Kui me rahulikult jälgisime ja vaatasime seda viimast mängu, siis paljud mängijad peaksid pingil istuma ja teistele võimaluse andma. See tekitab kindlasti olukorra, kus tuleb palju vahetusi teha. Kes täpsemalt - praegu algab meil alles esimesne koostreening, kus täpsema pildi saame. Vahetused tulevad, aga nimeliselt ei taha midagi välja hõigata."

Kas antud mängu puhul võib tekkida probleeme ka vähese motivatsiooniga? "See on nüüd see asi, mis peab mängijate endi seest tulema. Tegelikult on mängus väga paljuski enda au. Kui me viis mängu oleme mänginud ja esimesed neli mängisime võitluslikult ja selliselt, et olime kuni mängu lõpuni alati mängus sees, siis kindlasti oli see üleeilne mäng selles sarjas kõige kehvem. Kindlasti peame ruttu jõudma sellele tasemele, et anname lahingu ja et me oleksime selles mängus kuni lõpuni, et võidelda nende punktide eest. Koondis ei ole see koht, kus kedagi peaks motiveerima. See on koht, kus iga mängija saab end tõestada ja näidata."

Eesti jalgpallikoondis kohtub Rahvuste liiga viimases mängus Kreekaga. Mängu otseülekanne algusega kell 21.30 on vaadatav pühapäeval, 18. novembril ETV2-st ja ERR-i spordiportaalist.

Toimetaja: Kristo Tamm

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: