Männikul algavad Euroopa juunioride meistrivõistlused laskmises ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Männiku lasketiir
Männiku lasketiir Autor/allikas: ERR

Eesti Laskurliit korraldab 12.-18. juunini 2016 Euroopa juunioride meistrivõistlused laskmises, mis toimuvad Kaitseliidu Männiku lasketiirus.

Võistluste tarbeks on Männiku lasketiiru ulatuslikult renoveeritud ja valminud on lähiregiooni kaasaegseim lasketiir, kus on Euroopa meistrivõistluste tarbeks kasutuses 62-kohaline 50 meetri lasketiir, 30-kohaline 25 meetri lasketiir ja 10-kohaline finaaltiir.

Varasemalt on Eesti Laskurliit korraldanud Euroopa meistrivõistlused kolmel korral – 1996. aastal jahilaskmises ning 1998. ja 2005. aastal õhkrelvadest laskmises.

Euroopa juunioride meistrivõistlustele on registreerunud 30 riiki, nendest suurima sportlaste arvuga on Eesti – 20 võistlejat. Järgnevad Soome – 16 võistlejaga –, Poola, Saksamaa ja Venemaa – 15 võistlejaga. Kokku on võistlejaid 236.

Kõik asjahuvilised ning selle spordiala toetajad on oodatud pealtvaatajate sekka. Sisenemine on tasuta.

13. juunil kell 19 toimub Tallinnas Harjumäel võistluste avatseremoonia. Esimesed medalid jagatakse 14. juunil. Võistluste toimumise ajakava ning lisainfot leiab kodulehelt.

Toimetaja: Maarja Värv

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: