Lewandowski aitas Bayerni mõõna lõpetada ({{commentsTotal}})

Robert Lewandowski
Robert Lewandowski Autor/allikas: Imago Sport/Scanpix

Saksamaa tippklubi Müncheni Bayern teenis esimese võidu viimase viie mängu jooksul, kui alistas kohaliku kõrgliiga kaheksandas voorus võõrsil Wolfsburgi 3:1.

Robert Lewandowski avas pooltunni möödudes skoori ja kolm minutit pärast teise poolaja algust lõi seisuks 2:0.

Wout Weghorst vähendas 63. minutil kodumeeskonna kaotusseisu, aga lõppseisu vormistas 72. minutil James Rodriguez. Seejuures resultatiivse söödu andis Lewandowski.

Saksamaa kõrgliiga liider Dortmundi Borussia oli aga võõrsil kindlalt 4:0 üle Stuttgardist (3. Jadon Sancho, 23. Marco Reus, 25. Paco Alcacer, 88. Maximilian Philipp) ja säilitas esikoha.

Kaheksa vooru järel on Dortmundil 20 ja Bayernil 16 punkti.