20-aastane serblane lõi Bundesliga mängus viis väravat ({{commentsTotal}})

Luka Jovic
Luka Jovic Autor/allikas: imago/Jan Huebner/Scanpix

Saksamaa jalgpalli kõrgliigas sai reedel suure võidu Frankfurdi Eintracht, kes alistas Düsseldorfi Fortuna 7:1.

Sebastian Haller viis Eintrachti 20. minutil juhtima, Luka Jovic lisas 26. ja 34. minutil oma esimesed tabamused. Pärast Halleri teist ja Düsseldorfi poolkaitsja Dodi Lukebakio väravaid tegi 20-aastane serblane veel kolmel korral skoori (55., 69. ja 72. minutil).

Suur võit kergitas Eintrachti tabelis Müncheni Bayernist mööda kuuendaks, Düsseldorf jätkab tabeli punase laternana. Ühtlasi tõisis kaheksa mänguga seitse väravat löönud Jovic Bundesliga parimaks väravakütiks.