VIDEO | Blazers rikkus LeBron Jamesi Lakersi debüüdi ({{commentsTotal}})

LeBron James
LeBron James Autor/allikas: GETTY IMAGES NORTH AMERICA / Scanpix

Korvpalliliigas NBA pidi Los Angeles Lakers hooaja avamängus võtma Portland Trail Blazersilt vastu 119:128 kaotuse. Debüütmängus 26 punkti visanud, 12 lauapalli võtnud ja kuus resultatiivset söötu andnud LeBron James ei suutnud meeskonda võiduni vedada.

Los Angeles Lakers jäi peale esimest veerandit 31:34 kaotusseisu, kuid võttis järgmisel neljandikul ühe punkti tagasi (63:65). Teine poolaeg algas tasavägiselt ning kolmandal veerandil viskasid mõlemad meeskonnad võrdselt 28 punkti. Oma paremuse pani Portland Trail Blazers lõplikult maksma viimasel neljandikul, mil vormistati võiduskooriks 128:119.

Võitjate resultatiivseim mängija oli 28 punkti visanud Damian Lillard, keda toetasid 24 silmaga Nik Stauskas ja 21 pukntiga CJ McCollum.

Philadelphia 76ers - Chicago Bulls 127:108
Washington Wizars - Miami Heat 112:113