Pettunud Karol Mets: oleksime pidanud täna võitma

Foto: ERR

Eesti jalgpallikoondis avas Rahvuste liigas punktiarve, kui Ungariga mängiti Lillekülas 3:3 viiki. Kaitses tegutsenud Karol Metsa sõnul on aga Eestil veel arenguruumi ning eelkõige tuleb parandada tegutsemist standardolukordades, millest lasti Ungaril lüüa kaks väravat.

"Kindlasti oli Ungari võidetav. Kui sa kolm korda lähed mängu juhtima ja pead leppima viigiga, siis see on kindlasti meile suur pettumus. Lüüa kodus kolm väravat ja lasta samuti kolm lüüa – ei tohiks nii minna. Arvan, et oleksime pidanud täna mängu võitma," tunnistas Mets.

Miks sündisid ungarlaste väravad vahetult pärast Eesti omi? "Alati on öeldud, et esimesed minutid vahetult pärast skoorimist on väga olulised, et see tähelepanu ja keskendusvõime taastada – võib-olla see sai täna määravaks. See väike eufooria, mis meil pärast väravate löömist oli, see karistati kohe uuesti ära. Väravate puhul oli iseenesest väga palju ebaõnne. Täna tuleb leppida viigiga."

"Standardid olid täna väikseks murelapseks ja ma arvan, et need on momendid, kus saaksime natukene juurde panna," vastas Mets küsimusele, millistes aspektides saaks endi mängu parandada.

Toimetaja: Kristo Tamm

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: