Eesti - Soome vutimatšiks aitab meeleolu luua Ott Lepland

Ott Lepland Eesti - Bosnia ja Hertsegoviina MM-valikmängul hümni laulmas.
Ott Lepland Eesti - Bosnia ja Hertsegoviina MM-valikmängul hümni laulmas. Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Reedel A. Le Coq Arenal toimuva Eesti - Soome Rahvuste liiga jalgpallimatši eel on avatud festivaliala, kus esineb Ott Lepland koos ansambliga.

Festivaliala, kus on toitluskohad ja võimalus osta fännitooteid, avatakse kell 19.45, Leplandi esinemine algab kell 20.15.

"Loome oma kontserdiga Eesti koondise mänguks hea meeleolu ja häälestame end omade toetamise lainele," lausus Lepland, kes on tulihingeline koondise toetaja. "Võimalikult paljudel mängudel käin staadionil kohapeal. Kui see pole võimalik, siis võtan telefoni või sülearvuti ja vaatan otseülekannet. Reedel jään pärast kontserti kindlasti Eestit toetama!"

Leplandi kinnitusel kuuleb reede õhtul tema ja ansambli esituses mitmeid rahva poolt palavalt armastatud laule. Põhimõtteline naabritevaheline madin, UEFA Rahvuste liiga matš Eesti - Soome toimub reedel, 12. oktoobril A. Le Coq Arenal.

Toimetaja: Kristo Tamm

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: