Üheksanda järjestikuse võidu võtnud Arsenal purustas Fulhami ({{commentsTotal}})

Fulham - Arsenal
Fulham - Arsenal Autor/allikas: AFP/Scanpix

Inglismaa jalgpalli kõrgliiga kaheksandas voorus alistas Londoni Arsenal linnarivaal Fulhami koguni 5:1. Järjekordse võidu noppis ka Londoni Chelsea, kes oli parem Southamptonist.

Suvel Unai Emery näol uue peatreeneri saanud Arsenal läks kohtumist juhtima 29. minutil, kui Alexandre Lacazette lõi Nacho Monreali söödust seisuks 1:0. Võõrustajad viigistasid seisu minut enne poolaega, kui skoori tegi suvel klubiga liitunud Andre Schürrle.

Arsenal taastas oma eduseisu neli minutit peale vaheaega, kui enda teise värava sai kirja Lacazette. 67. minutil lõid külalised suurepärase meeskondliku värava, kui kauni söödumängu järel tegi vahetusest sekkunud Aaron Ramsey seisuks 3:1. Kohtumise lõpus sai kaks väravat kirja ka Pierre-Emerick Aubameyang, tuues Arsenalile 5:1 võidu.

Arsenal on Inglise kõrgliigas võitnud kuus järjestikust mängu. Kõikide sarjade peale kokku on Londoni klubi võidukas olnud enda viimases üheksas mängus.

Pühapäeval oli võidukas ka Arsenali linnarivaal Londoni Chelsea, kes alistas võõrsil Southamptoni 3:0. Chelsea eest tegid skoori Eden Hazard, Ross Barkley ja Alvaro Morata.