Kümnendaks minutiks 0:2 kaotusseisu jäänud ManU sai raske võidu ({{commentsTotal}})

Manchester Unitedi peatreener Jose Mourinho
Manchester Unitedi peatreener Jose Mourinho Autor/allikas: AP/Scanpix

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas tuli laupäeval rongi alt välja raskustes vaevlev Manchester United, kes alistas koduväljakul 3:2 Newcastle Unitedi.

Kenedy ja Yoshinori Muto väravad viisid külalismeeskonna juba kümnendaks minutiks 2:0 juhtima, Manchesteri punane meeskond pidi oma esimest tabamust ootama 70. minutini, mil oli täpne Juan Mata. Anthony Martial tõi kuus minutit hiljem tabloole viigiseisu ja normaalaja viimasel minutil tagas ManU-le kolm punkti Alexis Sanchez.

Teistes laupäeval toimunud kohtumistes alistas Tottenham Eric Dieri väravast 1:0 Cardiffi, Gylfi Sigurdssoni suurepärane kauglöök tõi Evertonile 2:1 võidu Leicesteri üle, Bournemouth oli Watfordist võõrsil üle 4:0 ja Wolverhampton Crystal Palace'ist 1:0. Burnley ja Huddersfield lõid mõlemad ühe värava.