NBA strateegia lihvib mängude vaatamisõiguse väga peeneks kunstiks

Korvpalliliiga NBA: Jordan Bell (Golden State) ja Andrew Bogut (LA Lakers)
Korvpalliliiga NBA: Jordan Bell (Golden State) ja Andrew Bogut (LA Lakers) Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Maailma tuntuim korvpalliliiga NBA tuleb sel hooajal turule uue tuluteenimise strateegiaga. Nimelt võib soovi korral osta vaatamisõiguse mitte mängukaupa, vaid piirduda kohtumise viimase veerandiga.

NBA uus hooaeg algab 16. oktoobril ning kui fänn ei saa või soovi suuremat osa mängust jälgida, siis kolmanda veerandi lõpu järel saab vaatamisõiguse osta vaid ühe dollari ja 99 sendi eest.

"Selle asemel, et oodata tipphetki, võivad fännid nautida osa mängust reaalajas," sõnas NBA tegevjuht Adam Silver. "See on suur hetk, aga samas alles esimene väike samm."

"Praegu seab tehnoloogia piirid, aga töötame nii kiiresti kui võimalik selle nimel, et lähitulevikus võiksid fännid osta mängust ükskõik millise osa."

NBA Digital teeb arendustööd ka selle nimel, et huvilised saaksid mängu osta kümne minuti kaupa. Täpsemaid detaile hetkel siiski teada ei ole.

"Me kujutame ette situatsiooni, kus fännil on kell kaheksa õhtusöök ja tal on aega vaid 30 minutit. Siis võib ta osta pool tundi mängust," jätkas Silver.

Kogu mängu hind Turneri, veebikülje NBA.com või NBA rakenduse maksab $6.99. Lisaks pakutakse eripakette fännidele, kes tahavad jälgida üht konkreetset võistkonda või osta õigusi kuukaupa.

Toimetaja: Siim Boikov

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: