Chelsea alustas uus peatreeneri käe all võidukalt ({{commentsTotal}})

{{1534004880000 | amCalendar}}
Chelsea mängijat väravat tähistamas.
Chelsea mängijat väravat tähistamas. Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Suvel peatreenerit vahendanud Inglismaa jalgpalli kõrgliigaklubi Londoni Chelsea alustas uut hooaeg võidukalt, kui Huddersfield Town alistati võõrsil 3:0.

Maurizio Sarri hoolealused läksid kohtumist juhtima 34. minutil, kui N'Golo Kante lõi Williani söödust seisuks 1:0. Suvine täiendus Jorginho kahekordistas kümme minutit hiljem penaltist külaliste edusiesu ning mängu 3:0 lõppskoori vormistas 80. minutil Pedro Rodrdiguez.

Eesti jalgpallikoondislase Mattias Käiti koduklubi Fulham pidi paralleelselt peetud kohtumises tunnistama Crystal Palace'i 2:0 paremust. Palace'i väravad lõid Jeffrey Schlupp ja Wilfred Zaha. Mattias Käit Fulhami registreeritud mängijate sekka ei kuulu.

Bournemouth – Cardiff City 2:0
Fulham – Crystal Palace 0:2
Huddersfield – Londoni Chelsea 0:3
Watford – Brighton & Hove Albion 2:0
Wolverhampton – Everton 2:2