Houston teenis koduväljakul üllatuskaotuse ({{commentsTotal}})

Houston Rockets - Utah Jazz.
Houston Rockets - Utah Jazz. Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Korvpalliliiga NBA play-off'ide teises ringis viigistas Utah Jazz seeria seisu, kui võõrsil oldi paremad Houston Rocketsist 116:108.

Tänavune läänekonverentsi parim meeskond Rockets jäi esimese veerandi järel kaheksapunktilisse kaotusseisu ja ka poolajaks ei suudetud seisu parandada. Kolmanda veerandi järel vähendati vahe küll vaid ühele silmale, aga külalised Utah'st loopisid viimasel veerandil 30 punkti võõrustajate 23 vastu ja võtsid kaheksapunktilise, 116:108 võidu.

Utah Jazzi parimana kirjutati 27 punkti Joe Inglesi arvele, kes tabas üheksast kolmepunktiviskest seitse. Talle järgnesid Donovan Mitchell ja Alec Burks, kes panustasid kumbki 17 silmaga. Lauas hiilgas Rudy Gobert, kes võitis mängu jooksul 14 lauapalli. Rocketsi resultatiivseimana tõi James Harden 32 punkti ning andis 11 korvisöötu. Chris Paul lisas 23 punkti.

Houston - Utah 108:116
(Seeria on 1:1 viigis)