LeBron Jamesi kolmikduubel aitas Clevelandi napi võiduni ({{commentsTotal}})

Toronto Raptors - Cleveland Cavaliers
Toronto Raptors - Cleveland Cavaliers Autor/allikas: AP/Scanpix

Korvpalliliiga NBA play-off'ide teises ringis alustas Cleveland Cavaliers nelja võiduni peetavad seeriat edukalt, kui võõrsil oldi lisaajal paremad Toronto Raptorsist 113:112.

Mängu alustasid hoogsamalt võõrustajad, saavutades avaveerandi järel Clevelandi ees 14-punktilise edumaa. Teisel veerandil vähendasid külalised vahe aga kolmele ja poolajale järgnenud kaks veerandit kulgesid tasavägises joones, kui esmalt oli parem Toronto ja seejärel Cleveland. 105:105 seisul läks kohtumine lisaajale, kus Cavaliers rebis kuue punktiga ette. Raptors vähendas vahe küll minut enne lõppu ühele, kuid külaliste võitu enam väärata ei suudetud.

Clevelandi üleplatsimeheks kujunes taaskord LeBron James, kes tõi kolmikduubliga 26 punkti, 11 lauapalli ja andis 13 resultatiivset söötu. JR Smith lisas 20 silma, Kyle Korver panustas 19 punktiga. Kaotajatele tõi enim punkte 22 silma visanud DeMar DeRozan. Jonas Valanciunase arvele kirjutati 21 silma ja samapalju lauapalle.

Seeria teise võidu teenis Golden State Warriors, olles kodus üle New Orleans Pelicansist 121:116. Warriorsi eest naases platsile alates märtsi lõpust vigastuspausil olnud Stephen Curry, kes viskas pingilt sekkudes 28 punkti ja võitis seitse lauapalli. Ühe silma enam loopis Kevin Durant, kes sai kirja ka kuus lauapalli ja seitse korvisöötu. Pelicansi parimana tõi Anthony Davis 25 punkti ja 15 lauapalli.

Toronto – Cleveland 112:113
(Cleveland juhib seeriat 1:0)
Golden State – New Orleans 121:116
(Golden State juhib seeriat 2:0)