Arsenalile löödi avapoolajal rekordarv väravaid, Man City edu jätkub ({{commentsTotal}})

Londoni Arsenal
Londoni Arsenal Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Inglismaa kõrgliigas sai kõigi sarjade peale juba aasta kaheksanda kaotuse Londoni Arsenal, kes alistus koduareenil meistrivõistluste liider Manchester Cityle 0:3.

Lõplik mängutulemus seati tabloole päris kiiresti: 15. minutil avas skoori Bernardo Silva, 28. minutil tegi David Silva kaks-null ja kolmandat korda sahistas Arsenali puuri 33. minutil Leroy Sane.

Ühtlasi oli tegemist esimese korraga Premier League'i ajaloos, kui Arsenal lasi endale koduväljakul avapoolajal lausa kolm väravat lüüa. Nukra õhtu jätkuks eksis Pierre-Emerick Aubameyang (Arsenal) teise poolaja kaheksandal minutil penaltil.

Manchester City on viimasel ajal olnud seejuures ka suurepärane 11 meetri karistuslöökide tõrjuja. Viimasest 19 löögist (sealjuures penaltiseeriad) on tee City väravasse leidnud vaid kaheksa ehk kõvasti alla 50 protsendi.

Tabelitipp 28. vooru järel: 1. Manchester City 75 punkti, 2. Manchester United 59, 3. Liverpool 57, 4. Tottenham 55, 5. Chelsea 53, 6. Arsenal 45, 7. Burnley 37, 8. Leicester 36.