Griezmanni soolo vähendas Atletico vahe Barcelonaga neljale punktile ({{commentsTotal}})

Antoine Griezmann.
Antoine Griezmann. Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Hispaania jalgpalli kõrgliiga 26. vooru kohtumises sai Madridi Atletico kirja 4:0 võidu Leganese üle, vähendades vahe tabeliliider Barcelonaga neljale punktile.

Madridi klubi kangelaseks kerkis järjekordselt Prantsusmaa koondise ründaja Antoine Griezmann, kes lõi võõrustajate kõik neli väravat. Griezmanni avavärav sündis 26. minutil, kui prantslane realiseeris väravaks Koke söödu. Teise värava lõi Griezmann 35. minutil, ning kübaratriki vormistas ründaja 56. minutil. Neljas ja kohtumise viimane tabamus sündis 67. minutil. Prantslane tabas resultatiivses mängus ka latti ning ühe värava jättis kohtunik lugemata.

Ka nädalavahetusel kübaratriki löönud Griezmannist sai eilsega esimene Atletico mängija, kes on 21. sajandil kahes järjestikuses liigamängus kolm väravat löönud. Kokku on prantslane käesoleval hooajal Hispaania kõrgliigas löönud 15 väravat.

Kaheksanda järjestikuse võidu võtnud Madridi Atletico jääb ühe kohtumise vähem pidanud Barcelonast maha nelja punktiga. Liiga liidritega minnakse vastamisi juba eeloleval pühapäeval.

Tulemused: Atletico Madrid – Leganes 4:0, Eibar – Villarreal 1:0