Henri Drelli ja Baunachi kaotusteseeria jätkus tabeli kolmanda vastu ({{commentsTotal}})

U-18 korvpalli Balti matši kolmas päev / Henri Drell
U-18 korvpalli Balti matši kolmas päev / Henri Drell Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Henri Drelli koduklubi Baunach Young Pikes (5-20) pidi Saksamaa esiliigas vastu võtma viienda järjestikuse kaotuse, kui võõrsil tunnistati MLP Academics Heidelbergi (16-9) 81:70 paremust.

Baunach jäi poolajaks juba 12 punktiga kaotusseisu. Kolmandal veerandajal suurendasid võõrustajad vahet veelgi nelja punkti võrra ja kuigi viimase neljandiku võitsid külalised 14:9, suutis Hidelberg eduseisu lõpuni hoida, kirjutab Korvpall24.ee.

Henri Drell viskas 29 mänguminuti jooksul neli punkti (kahesed 2/4, kolmesed 0/2), andis ühe korvisöödu, võttis ühe lauapalli ja tegi kaks vaheltlõiget. Negatiivse poole pealt tegi Drell ühe isikliku vea ja kolm pallikaotust.

Võitjate parim oli 18 silma toonud Shyron Ely. Baunachi eest viskas samuti 18 punkti William McDowell-White.