Vapralt võidelnud Pärnu pidi avamängus siiski Kalev/Cramole alla vanduma ({{contentCtrl.commentsTotal}})

BC Kalev/Cramo - Riia VEF
BC Kalev/Cramo - Riia VEF Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Koduse korvpalli meistriliiga teises poolfinaalis oli lähedal suurüllatus, kui Pärnu Sadam oli Kuressaares toimunud kohtumises tiitlikaitsja BC Kalev/Cramo vastu veel kaks ja pool minutit enne mängu lõppu eduseisus, kuid kaotas lõpuks siiski 71:73.

Viigiseisul 36:36 lõppenud avapoolaja järel hakkas Kalev/Cramo eduseisu kasvatama ning läks kolmanda veerandaja lõpuks üheksa punktiga juhtima, kuid Pärnu võitles ennast Saimon Suti, Reinar Halliku ning Rannar Raabi kaugvisete toel mängu tagasi. Kohtumise viimane rünnak jäi Pärnule, kuid Mihkel Kirvese kaugvise ei tabanud.

Kalev/Cramo resultatiivseim oli 14 punkti visanud Erik Keedus, Mark Tollefseni arvele jäi 13 silma. Seitsme mehega mänginud Pärnu kasuks viskas Reinar Hallik 16, Domagoj Bubalo ja Saimon Sutt 15 punkti. Pärnu tabas viskeid väljakult 47-protsendiliselt pealinna klubi 40 protsendi vastu. Kolme võiduni mängitav seeria jätkub teisipäeval Pärnus.