Rakvere ei loovutanud kodus Tartule geimigi ja viigistas seeria ({{commentsTotal}})

Rakvere VK (sinises) ja Tartu Bigbank.
Rakvere VK (sinises) ja Tartu Bigbank. Autor/allikas: Tairo Lutter/Scanpix

Võrkpalli Eesti meistrivõistlustel viigistas tänavune Balti liiga võitja Rakvere Võrkpalliklubi poolfinaalseeria, alistades Tartu Bigbanki kodusaalis 3:0.

Avamängu võõrsil 2:3 (otsustavas geimis 12:15) kaotanud Rakvere võitis kodupubliku ees avageimi 25:23, teise 25:21 ning pingelise kolmanda 32:30.

Võitjatele tõi Siim Põlluäär 18 ja Kevin Saar 15 punkti, Tartu parim oli Toms Vanags 23 punktiga.

Kolme võiduni peetav seeria on nüüd 1:1 viigis, järgmine kohtumine peetakse laupäeval Tartus.

Teises poolfinaalseerias oli avamängus võidukas Tallinna Selver, kes alistas kodus Pärnu Võrkpalliklubi 3:1. Seeria teine vastasseis on neljapäeval kell 19 Pärnus.