NBA: 21 punktiga taga olnud Spurs alistas Thunderi ({{commentsTotal}})

Kawhi Leonard (San Antonio Spurs), Doug McDermott (Oklahoma City)
Kawhi Leonard (San Antonio Spurs), Doug McDermott (Oklahoma City) Autor/allikas: USA Today/Scanpix

Korvpalliliigas NBA tuli San Antonio Spurs välja suurest kaotusseisust ja alistas võõrsil Oklahoma City Thunderi 100:95 (16:25, 25:29, 30:22, 29:19).

Veel kuus minutit enne kolmanda veerandaja lõppu oli Thunder 21 punktiga peal (69:48), kuid külalised tõid mängu pöörde. San Antonio võttis õppust kaks päeva varem kogetud kaotusest Golden State Warriorsile, kui mängiti maha 22-punktine eduseis.

"See oli suurepärane võit," sõnas Spursi tagamees Manu Ginobili kohtumise järel. "Me vajasime sellist. 30 minutit ei mänginud me hästi, aga andsime siis vastulöögi. Olime agressiivsed, pingutasime ühiselt ja andsime vastulöögi."

Kawhi Leonard oli 28 punktiga võitjate parim. Pau Gasol lisas 17 ja LaMarcus Aldridge 14 silma. Thunderi täht Russell Westbrook jõudis järjekordse kolmikduublini (32 punkti, 15 lauapalli, 12 resultatiivset söötu).

Veel ühes keskse kohtumises oli Golden State Warriors kodus 107:98 (23:25, 33:36, 27:24, 24:13) üle Houston Rocketsist. Stephen Curry oli 24 punktiga võitjate parim, James Harden tõi kaotajatele 17 silma, 12 lauapalli ja kaheksa resultatiivset söötu.

Selle hooaja keskel Sacramento Kingsist New Orleans Pelicansi siirdunud DeMarcus Cousins kohtus esmakordselt endise koduklubi ning viskas nende korvi 37 punkti ja haaras 13 lauapalli. Pelicans võitis 117:89 (32:19, 26:19, 26:26, 33:25).

Tulemused: Toronto - Indiana 111:100, Charlotte - Denver 122:114, Cleveland - Philadelphia 122:105, Boston - Orlando 117:116, Milwaukee - Detroit 108:105, Memphis - Dallas 99:90, New Orleans - Sacramento 117:89, Miami - New York 94:98, Oklahoma City - San Antonio 95:100, Utah - Washington 95:88, Golden State - Houston 107:98.