Jalgpalli MM-finaalturniiri ülekannete ajakava

20. novembrist 18. detsembrini Kataris peetavat jalgpalli MM-finaalturniiri vahendavad otsepildis ETV, ETV2, ETV+ ja ERR-i spordiportaal. ETV+-i eetris olevatel mängudel saab teleris valida eesti- või venekeelse kommentaari, veebis saab neid mänge eestikeelse kommentaariga vaadata ERR-i spordiportaalist. Kõik mängud on järelvaadatavad Jupiteris.

MM-i ülekannete ajakava
Pühapäev, 20. november
16.40
ETV2
Avatseremoonia
Kommenteerivad Tarmo Tiisler ja Marko Pärnpuu, stuudios Aet Süvari
17.15
ETV2
Jalgpallistuudio
Saatejuht Aet Süvari
17.45
ETV2
A-alagrupp
Katar - Ecuador
Kommenteerivad Tarmo Tiisler ja Marko Pärnpuu, stuudios Aet Süvari

Esmaspäev, 21. november
14.50
ETV
B-alagrupp
Inglismaa - Iraan
Kommenteerivad Tarmo Tiisler ja Markus Jürgenson
17.30
ETV2
A-alagrupp
Senegal - Holland
Kommenteerivad Johannes Vedru ja Indrek Zelinski, stuudios Aet Süvari
20.00
ETV2
Kinoteatri MM Katarsis
20.30
ETV2
B-alagrupp
USA - Wales
Kommenteerivad Kristjan Kalkun ja Marko Pärnpuu, stuudios Aet Süvari

Teisipäev, 22. november
11.50
ETV
C-alagrupp
Argentina - Saudi Araabia
Kommenteerivad Johannes Vedru ja Marko Lelov
14.50
ETV
D-alagrupp
Taani - Tuneesia
Kommenteerivad Tarmo Tiisler ja Norbert Hurt
17.30
ETV2
C-alagrupp
Mehhiko - Poola
Kommenteerivad Kristjan Kalkun ja Joel Indermitte, stuudios Aet Süvari
20.00
ETV2
Kinoteatri MM Katarsis
20.30
ETV2
D-alagrupp
Prantsusmaa - Austraalia
Kommenteerivad Alvar Tiisler ja Markus Jürgenson, stuudios Aet Süvari

Kolmapäev, 23. november
11.50
ETV
F-alagrupp
Maroko - Horvaatia
Kommenteerivad Kristjan Kalkun ja Marko Lelov
14.50
ETV
E-alagrupp
Saksamaa - Jaapan
Kommenteerivad Alvar Tiisler ja Marti Pähn
17.30
ETV2
E-alagrupp
Hispaania - Costa Rica
Kommenteerivad Joel-Rasmus Remmel ja Norbert Hurt, stuudios Aet Süvari
20.00
ETV2
Kinoteatri MM Katarsis
20.30
ETV2
F-alagrupp
Belgia - Kanada
Kommenteerivad Tarmo Tiisler ja Markus Jürgenson, stuudios Aet Süvari

Neljapäev, 24. november
11.50
ETV
G-alagrupp
Šveits - Kamerun
Kommenteerivad Kristjan Kalkun ja Marko Lelov
14.50
ETV
H-alagrupp
Uruguay - Lõuna-Korea
Kommenteerivad Tarmo Tiisler ja Norbert Hurt
17.30
ETV2
H-alagrupp
Portugal - Ghana
Kommenteerivad Alvar Tiisler ja Marti Pähn, stuudios Aet Süvari
20.00
ETV2
Kinoteatri MM Katarsis
20.30
ETV2
G-alagrupp
Brasiilia - Serbia
Kommenteerivad Joel-Rasmus Remmel ja Markus Jürgenson, stuudios Aet Süvari

Reede, 25. november
11.50
ETV
B-alagrupp
Wales - Iraan
Kommenteerivad Tarmo Tiisler ja Norbert Hurt
14.50
ETV
A-alagrupp
Katar - Senegal
Kommenteerivad Johannes Vedru ja Ingemar Teever
17.30
ETV2
A-alagrupp
Holland - Ecuador
Kommenteerivad Kristjan Kalkun ja Markus Jürgenson, stuudios Alvar Tiisler
20.00
ETV2
Kinoteatri MM Katarsis
20.30
ETV2
B-alagrupp
Inglismaa - USA
Kommenteerivad Tarmo Tiisler ja Marti Pähn, stuudios Alvar Tiisler

Laupäev, 26. november
11.50
ETV
D-alagrupp
Tuneesia - Austraalia
Kommenteerivad Johannes Vedru ja Indrek Zelinski
14.50
ETV
C-alagrupp
Poola - Saudi Araabia
Kommenteerivad Alvar Tiisler ja Markus Jürgenson
17.30
ETV2
D-alagrupp
Prantsusmaa - Taani
Kommenteerivad Tarmo Tiisler ja Marko Lelov, stuudios Aet Süvari
20.00
ETV2
Kinoteatri MM Katarsis
20.30
ETV2
C-alagrupp
Argentina - Mehhiko
Kommenteerivad Kristjan Kalkun ja Marti Pähn, stuudios Aet Süvari

Pühapäev, 27. november
11.50
ETV
E-alagrupp
Jaapan - Costa Rica
Kommenteerivad Alvar Tiisler ja Ingemar Teever
14.50
ETV
F-alagrupp
Belgia - Maroko
Kommenteerivad Kristjan Kalkun ja Ingemar Teever
17.30
ETV2
F-alagrupp
Horvaatia - Kanada
Kommenteerivad Johannes Vedru ja Marti Pähn, stuudios Aet Süvari
20.00
ETV2
Kinoteatri MM Katarsis
20.30
ETV2
E-alagrupp
Hispaania - Saksamaa
Kommenteerivad Tarmo Tiisler ja Marko Pärnpuu, stuudios Aet Süvari

Esmaspäev, 28. november
11.50
ETV
G-alagrupp
Kamerun - Serbia
Kommenteerivad Kristjan Kalkun ja Marko Lelov
14.50
ETV
H-alagrupp
Lõuna-Korea - Ghana
Kommenteerivad Joel-Rasmus Remmel ja Joel Indermitte
17.30
ETV2
G-alagrupp
Brasiilia - Šveits
Kommenteerivad Kristjan Kalkun ja Aivar Pohlak, stuudios Tarmo Tiisler
20.00
ETV2
Kinoteatri MM Katarsis
20.30
ETV2
H-alagrupp
Portugal - Uruguay
Kommenteerivad Johannes Vedru ja Indrek Zelinski, stuudios Tarmo Tiisler

Teisipäev, 29. november
16.30
ETV2
A-alagrupp
Holland - Katar
Kommenteerivad Kristjan Kalkun ja Markus Jürgenson, stuudios Aet Süvari
16.50
sport.err.ee
A-alagrupp
Ecuador - Senegal
Kommenteerivad Johannes Vedru ja Indrek Zelinski
20.30
ETV2
B-alagrupp
Wales - Inglismaa
Kommenteerivad Tarmo Tiisler ja Marko Lelov, stuudios Aet Süvari
20.50
sport.err.ee
B-alagrupp
Iraan - USA
Kommenteerivad Joel-Rasmus Remmel ja Norbert Hurt

Kolmapäev, 30. november
16.30
ETV2
D-alagrupp
Tuneesia - Prantsusmaa
Kommenteerivad Joel-Rasmus Remmel ja Norbert Hurt, stuudios Aet Süvari
16.50
sport.err.ee
D-alagrupp
Austraalia - Taani
Kommenteerivad Tarmo Tiisler ja Marko Lelov
20.30
ETV2
C-alagrupp
Poola - Argentina
Kommenteerivad Kristjan Kalkun ja Markus Jürgenson, stuudios Aet Süvari
20.50
sport.err.ee
C-alagrupp
Saudi Araabia - Mehhiko
Kommenteerivad Johannes Vedru ja Indrek Zelinski

Neljapäev, 1. detsember
16.30
ETV2
F-alagrupp
Horvaatia - Belgia
Kommenteerivad Kristjan Kalkun ja Aivar Pohlak, stuudios Aet Süvari
16.50
sport.err.ee
F-alagrupp
Kanada - Maroko
Kommenteerivad Johannes Vedru ja Ingemar Teever
20.30
ETV2
E-alagrupp
Jaapan - Hispaania
Kommenteerivad Joel-Rasmus Remmel ja Marti Pähn, stuudios Aet Süvari
20.50
sport.err.ee
E-alagrupp
Costa Rica - Saksamaa
Kommenteerivad Tarmo Tiisler ja Ingemar Teever

Reede, 2. detsember
16.30
ETV2
H-alagrupp
Lõuna-Korea - Portugal
Kommenteerivad Tarmo Tiisler ja Markus Jürgenson, stuudios Aet Süvari
16.50
sport.err.ee
H-alagrupp
Ghana - Uruguay
Kommenteerivad Joel-Rasmus Remmel ja Joel Indermitte
20.30
ETV2
G-alagrupp
Kamerun - Brasiilia
Kommenteerivad Johannes Vedru ja Mati Pari, stuudios Aet Süvari
20.50
sport.err.ee
G-alagrupp
Serbia - Šveits
Kommenteerivad Kristjan Kalkun ja Marti Pähn

Laupäev, 3. detsember
16.30
ETV2
1/8-finaal
Holland – USA
Kommenteerivad Tarmo Tiisler ja Markus Jürgenson, stuudios Aet Süvari
20.00
ETV2
Jalgpallistuudio
Saatejuht Ragnar Kaasik
20.30
ETV2
1/8-finaal
Argentina – Austraalia
Kommenteerivad Kristjan Kalkun ja Marti Pähn, stuudios Aet Süvari

Pühapäev, 4. detsember
16.30
ETV2
1/8-finaal
Prantsusmaa – Poola
Kommenteerivad Kristjan Kalkun ja Joel Indermitte, stuudios Aet Süvari
20.00
ETV2
Jalgpallistuudio
Saatejuht Debora Saarnak
20.30
ETV2
1/8-finaal
Inglismaa – Senegal
Kommenteerivad Tarmo Tiisler ja Marko Lelov, stuudios Aet Süvari

Esmaspäev, 5. detsember
16.30
ETV2
1/8-finaal
Jaapan - Horvaatia
Kommenteerivad Tarmo Tiisler ja Marko Lelov, stuudios Aet Süvari
20.00
ETV2
Jalgpallistuudio
Saatejuht Kristjan Kalkun
20.30
ETV2
1/8-finaal
Brasiilia – Lõuna-Korea
Kommenteerivad Alvar Tiisler ja Aivar Pohlak

Teisipäev, 6. detsember
16.30
ETV2
1/8-finaal
Maroko - Hispaania
Kommenteerivad Alvar Tiisler ja Marko Lelov, stuudios Aet Süvari
20.00
ETV2
Jalgpallistuudio
Saatejuht Tarmo Tiisler
20.30
ETV2
1/8-finaal
Portugal – Šveits
Kommenteerivad Kristjan Kalkun ja Marko Pärnpuu, stuudios Aet Süvari

Reede, 9. detsember
16.30
ETV2
Veerandfinaal
1. veerandfinaal
Kommenteerivad Joel-Rasmus Remmel ja Markus Jürgenson, stuudios Aet Süvari
20.00
ETV2
Jalgpallistuudio
Saatejuht Alvar Tiisler
20.30
ETV2
Veerandfinaal
2. veerandfinaal
Kommenteerivad Tarmo Tiisler ja Marti Pähn, stuudios Aet Süvari

Laupäev, 10. detsember
16.30
ETV2
Veerandfinaal
3. veerandfinaal
Kommenteerivad Kristjan Kalkun ja Marko Lelov, stuudios Tarmo Tiisler
20.00
ETV2
Jalgpallistuudio
Saatejuht Johannes Vedru
20.30
ETV2
Veerandfinaal
4. veerandfinaal
Kommenteerivad Alvar Tiisler ja Marko Pärnpuu, stuudios Tarmo Tiisler

Teisipäev, 13. detsember
20.30
ETV2
Poolfinaal
1. poolfinaal
Kommenteerivad Kristjan Kalkun ja Marti Pähn, stuudios Aet Süvari

Kolmapäev, 14. detsember
20.30
ETV2
Poolfinaal
2. poolfinaal
Kommenteerivad Tarmo Tiisler ja Marko Lelov, stuudios Aet Süvari

Laupäev, 17. detsember
16.30
ETV2
Pronksimäng
Pronksimäng
Kommenteerivad Joel-Rasmus Remmel ja Marko Pärnpuu, stuudios Aet Süvari

Pühapäev, 18. detsember
16.00
ETV2
Jalgpallistuudio
Saatejuht Aet Süvari
16.30
ETV2
Finaal
Finaal
Kommenteerivad Kristjan Kalkun ja Joel Indermitte, stuudios Aet Süvari

Toimetaja: ERR Sport

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: