Kalev/Cramo sai Ühisliigas suure kaotuse

BC Kalev/Cramo
BC Kalev/Cramo Autor/allikas: Siim Lõvi/ERR

Esmaspäeval pidi BC Kalev/Cramo VTB Ühisliiga kohtumises tunnistama Permi Parma-Parimatchi 53:80 paremust.

BC Kalev/Cramo kaotas esmaspäeval VTB Ühisliiga kohtumises Permi Parma-Parimatch meeskonnale 53:80.

Kalev/Cramo alustas kohtumist hästi ning läks avaveerandil kohtumist 12:5 juhtima. Veerandi keskel sai mängu käima ka Parma, kes läks 10:2 spurdiga mängu juhtima ning Venemaa klubi võitis esimese veerandaja 22:16.

Teisel veerandajal lagunes Kalev/Cramo mäng täielikult. Teise veerandaja esimese kaheksa minutiga suutis Kalev/Cramo visata ainult kaks punkti ja Permi eduseis oli paar minutit enne avapoolaja lõppu 40:18. Avapoolaja võitis Perm 45:24.

Kolmandal veerandajal kerkis meeskondade vahe 31-le punktile ning Perm läks viimasele veerandajale 63:39 eduseisus. Kohtumine lõppes Permi 80:53 võiduga.

Võitjate parimana viskas Adas Juskevicius 17 punkti ja andis kaheksa resultatiivset söötu, Jeremiah Hill lisas 14 punkti. Kalev/Cramo resultatiivseimana viskas Jequan Lewis 16 punkti ja andis viis resultatiivset söötu, Rauno Nurgeri arvele jäi 13 punkti.

Kalev/Cramo on VTB Ühisliigas seitsmest mängust kogunud kaks võitu ja viis kaotust. VTB Ühisliiga pingereas hoiab Kalev üheksandat kohta. Perm teenis kolme kaotuse kõrvale teise võidu.

Toimetaja: Henrik Laever