Korvpallurid välismaal: Janari Jõesaar tegi Bayreuthi eest tugeva esituse

Janari Jõesaar
Janari Jõesaar Autor/allikas: FIBA.com

Laupäeval mängisid Euroopa korvpalli erinevates liigades Janari Jõesaar, Siim-Sander Vene ja Henri Drell.

Janari Jõesaar ja Bayreuth kaotasid Saksamaa korvpalli Bundesligas 74:86 Crailsheimile. Algviisikus kohtumist alustanud Jõesaar viskas 32,3 mänguminuti jooksul meeskonna parimana 13 punkti, haaras kuus lauapalli ja tegi neli vaheltlõiget, vahendab Korvpall24.

Võitjate poolel viskas Maik-Kalev Kotsari endine tiimikaaslane T.J. Shorts 24 punkti ja andis kuus korvisöötu. Liigatabelis ühe võidu ja kolme kaotusega tagumises otsas paiknev Bayreuth võõrustab järgmises liigamatšis 31. oktoobril Euroliiga klubi Müncheni Bayerni.

Siim-Sander Vene ja Limoges pidid Prantsusmaa kõrgliigas tunnistama Cholet meeskonna 91:79 paremust. Vene mängis kohtumises üheksa minutit ja viskas kaks punkti, hankis ühe lauapalli ning andis ühe resultatiivse söödu. Limoges on viiest kohtumisest võitnud kaks ja kaotanud kolm.

Henri Drell ja Pesaro kaotasid võõrsil Itaalia kõrgliiga kohtumises 68:77 Venezia Umana Reyerile. Drell sai kohtumises mängida 14 minutit ja tema arvele jäi kolm lauapalli ja kaks korvisöötu. Pesaro on viiest mängitud kohtumisest võitnud ainult ühe.

Loe pikemalt portaalist Korvpall24.geenius.ee.

Toimetaja: Henrik Laever