Drell ja Pesaro kaotasid, Treier aitas Sassaril võtta napi võidu

Kaspar Treier (number 3 särgiga)
Kaspar Treier (number 3 särgiga) Autor/allikas: FIBA

Itaalia korvpalli kõrgliigas mängisid pühapäeval Henri Drell ja Pesaro ning Kaspar Treier ja Sassari Dinamo.

Henri Drell ja Pesaro pidid pühapäeval tunnistama Bologna Fortutudo 66:87 paremust. Drell mängis kohtumises 19 minutit ja viskas selle ajaga seitse punkti. Samuti sai Drell kirja ühe resultatiivse söödu ja ühe isikliku vea, vahendab Korvpall24.

Pesaro parimana viskas Davide Moretti 13 punkti, pikalt NBA-s mänginud Carlos Delfino lisas 12 punkti. Bologna parimana viskas Robin Benzing 23 punkti.

Pesaro sai ühe võidu kõrvale kirja liigahooaja teise kaotuse. Järgmine Pesaro liigamäng on 17. oktoobril, kui minnakse vastamisi Tortona meeskonna vastu.

Kaspar Treier aitas enda koduklubil Sassari Dinamol võtta lisaajal 96:93 võit. Eestlane mängis kohtumises 17 minutit ning viskas kuus punkti, andis kaks resultatiivset söötu ja tegi ühe vaheltlõike. Samuti sai Treier kirja ühe pallikaotuse ja ühe isikliku vea.

Sassari parimana viskas Anthony Clemmons 22 punkti, kaotajate parimana viskas Mikael Hopkins 17 punkti.

Sassari sai hooaja teise võidu, lisaks on võistkonnal kirjas ka üks kaotus. Järgmine Sassari liigamäng on 17. oktoobril ning siis minnakse võõrsil vastamisi Treviso Basketiga.

Loe pikemalt portaalist Korvpall24.geenius.ee.

Toimetaja: Henrik Laever