Müncheni Bayern sai hooaja esimese kaotuse

Frankfurti Eintracht
Frankfurti Eintracht Autor/allikas: SCANPIX/REUTERS

Pühapäeval sai Saksamaa jalgpalli kõrgliiga seitsmendas voorus hooaja esimese kaotuse Müncheni Bayern, kui kaotas kodus 1:2 Frankfurdi Eintrachtile.

Bayern asus mängu 29. minutil juhtima, kui Robert Lewandowski söödust jõudis väravani Leon Goretzka. Eintrachti viigivärava lõi kolm minutit hiljem Martin Hinteregger ning 83. minutil asuti Filip Kostici väravast juhtima.

Enne pühapäeva ei olnud Bayern kodus Eintrachtile kaotanud 21 aastat.

Bayern püsib 16 punktiga liidrikohal, edestades Dortmundi Borussiat ja Freiburgi ühe punktiga. Võiduarve avanud Eintracht on kaheksa punktiga 13. kohal.

Toimetaja: Kirte Katrin Sarevet