Madridi Real teenis Betise üle napi võidu

Madridi Real suutis palli vastaste väravasse toimetada ühel korral.
Madridi Real suutis palli vastaste väravasse toimetada ühel korral. Autor/allikas: SCANPIX/ZUMAPRESS.com

La Ligas läksid laupäeva õhtul vastamisi Madridi Real ja Real Betis. Kohtumise ainsa värava lõi Madridi klubi ning mäng lõppes 1:0 seisul.

Võõrsil mänginud Madridi Real madistas lõviosa kohtumisest vastasega kui võrdsega. 61. minutil lõi võiduvärava Dani Carvajal.

Pealinnaklubi üllatas fänne ka koosseisuga. Kohtumist alustas 21-aastane brasiillane Vinicius Junior, kelle asemel võttis pingil koha sisse Belgia koondise superstaar Eden Hazard. Junior sai end tõestada eelmisel nädalal 3:3 viigiga lõppenud kohtumises Levante vastu ning noor mängumees tõestas laupäeval peatreener Carlo Ancelottile, et usaldus on välja teenitud.

Esimene poolaeg pakkus mõlemale meeskonnale häid võimalusi. Poolaja alguses sai karistusalas mugavalt löögile Karim Benzema, hetked hiljem tabas Betise mängija Nabil Fekiri karistuslöök peaaegu posti.

Teisel poolajal tuli suurema tuhinaga peale Madridi Real, kelle hoogne mäng kulmineerus Carvajali väravaga.

Võit tõstis Hispaania hiiu ka liigatabelit juhtima.

Toimetaja: Grete Isabel Huik