10-meheline Chelsea võitles Liverpoolis välja viigipunkti

Reece James teenis esimese poolaja lõpus punase kaardi ja pidi väljakult lahkuma. Autor/allikas: SCANPIX/PA

Anfieldi staadionil peeti laupäeva õhtul Premier League'i kohtumine, kus läksid vastamisi kodumeeskond Liverpool ja külla sõitnud Chelsea. Mäng lõppes 1:1 viigiga.

Külalistest Thomas Tucheli hoolealused haarasid juba esimesel poolajal kohe initsiatiivi, mille realiseeris 22. minutil väravaks noor sakslane Kai Havertz.

Chelsea minimaalne eduseis tundus olevat vankumatu, kuid esimese poolaja viimasel minutil mängis Reece James väravajoonel käega ning videokohtunik (VAR) nägi olukorras punase kaardi ja penaltiväärilist viga. James saadeti väljakult minema ja viigistava penalti suunas väravasse Mohamed Salah.

Teisel poolajal haaras juhtotsad enamuses olnud Liverpool, kes küll suutis Chelseale pidevat survet avaldada, kuid võiduvärav jäi löömata.

Mängu parimaks valiti Chelsea kaitsja Andreas Christensen, kes tegi teisel poolajal hoogu sattunud Liverpooli pidurdamisel suurepärast tööd.

Laupäeva järel saab Inglismaa kõrgliigas liidriks olemist nautida taas West Ham, kellele järgnevad Chelsea, Liverpool ja Everton.

Toimetaja: Grete Isabel Huik