Milan lõi Itaalia koondise puurivahile liigamängus seitse väravat

AC Milani mängijad väravat tähistamas
AC Milani mängijad väravat tähistamas Autor/allikas: SCANPIX/Reuters

Itaalia jalgpalli kõrgliigas teenis kolmapäeval suure võidu AC Milan, kes loputas Torinot võõral väljakul koguni 7:0.

Theo Hernandeze värav ja Franck Kessie resultatiivne penalti viisid külalismeeskonna juba 26. minutiks 2:0 juhtima, mille järel avapoolajal rohkem väravaid ei löödud. Alates 50. minutist lõi Milan aga 29 minutiga viis väravat, kahe tabamuse eest hoolitsesid Brahim Diaz ja Hernandez ning mängu viimased kolm väravat kanti Ante Rebici nimele.

Torino postide vahel seisis Itaalia koondise varuväravavaht Salvatore Sirigu, kes ei olnud oma kaitseliini käitumisega mõistagi rahul. "Mida te teete? Kas teil on tore, kui mängite nii s*****i? Ma ei suuda lihtsalt enam," vahendas Itaalia meedia 26-kordse internatsionaali kuuenda värava järel meeskonnakaaslastele karjutud sõnu.

Ragnar Klavani koduklubi Cagliari noppis järjekordse väärtusliku viigipunkti, seekord Fiorentinalt, ja jääb suure tõenäosusega liigasse püsima. Kaks vooru enne hooaja lõppu on 15. kohal oleval Cagliaril 36 punkti, 18. ehk Serie B-sse viival kohal oleval Beneventol on viis silma vähem.

Jaht Meistrite liigasse viivatele kohtadele on Itaalias jätkuvalt põnev: kolmapäeval olid võidukad ka Atalanta ja Juventus, ehk nelikut Atalanta, Milan, Napoli ja Juventus lahutab kaks vooru enne lõppu kolm punkti. Sealjuures mängib Juventus järgmisena tiitli juba kindlustanud Interiga, viimases voorus lähevad vastamisi Atalanta ja Milan.