Lõpuminutitel Interist jagu saanud Juventus tõusis Meistrite liiga kohale

Juan Cuadrado (paremal) Autor/allikas: SCANPIX/REUTERS

Itaalia jalgpalli kõrgliigas teenis Torino Juventus laupäeval üliolulise võidu, kui alistas kodus värske meistri Milano Interi 3:2.

Põnevuskohtumises, kus jagati kokku kümme kollast kaarti ning mõlemad meeskonnad lõpetasid kümnekesi, lõi avavärava Cristiano Ronaldo. Romelu Lukaku viigistas kümme minutit hiljem Interi eest seisu, aga Juan Cuadrado avapoolaja kolmanda üleminuti tabamus taastas võõrustajate eduseisu.

Inter viigistas taas seisu 83. mänguminutil, mil palli saatis oma võrku Juventuse keskkaitsja Giorgio Chiellini, ent Juan Cuadraro penalti kaks minutit enne normaalaja lõppu tõi Torino meeskonnale kõik kolm võidupunkti.

Meistrite liiga kohta jahtiv Juventus kerkis nüüd neljandale positsioonile, olles kogunud 37 mänguga 75 punkti. Samas võib Juventusest mööduda ühe mängu vähem pidanud Napoli, kes on 73 silmaga viies. Juventusel jääb mängida veel Bolognaga, Napoli mängib Fiorentina ja Veronaga.