Tarvas lubas TalTechile viimasel veerandil viis punkti ja läks seeriat juhtima

Rakvere Tarvas Autor/allikas: Siim Lõvi /ERR

Rakvere Tarvas alistas Eesti korvpalli meistriliiga veerandfinaali avakohtumises TalTechi ja läks seeriat juhtima.

Tarvas kaotas kodusaalis avaveerandi kümne punktiga (19:29), viimast kümmet minutit alustati TalTehci ühepunktilises eduseisus. Otsustaval veerandajal lubas Tarvas aga külalismeeskonnal visata vaid viis punkti ja võitis kohtumise 86:75.

Egert Halleri puudumisel vedasid Tarvast teisipäeval 22 punkti visanud Kristaps Gluditis ja 20 punkti toonud Devin Lee Harris. Viimase arvele jäi ka üheksa resultatiivset söötu ning seitse lauapalli. TalTechi resultatiivseim oli 16 punkti visanud Toomas Raadik.

Kahe võiduni peetava seeria teine kohtumine toimub laupäeval TalTechi spordihoones, vajaduse korral mängitakse otsustav matš pühapäeval Rakveres.