Avapoolaja kaotanud Man United alistas Tottenham Hotspuri

Manchester United Autor/allikas: SCANPIX / Pool via REUTERS

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas teenis neljanda võidu järjest Manchester United, kes sai võõrsil jagu Tottenham Hotspurist 3:1 ja kindlustas tabelis teist kohta.

Edinson Cavani toimetas 35. minutil esimest korda palli Tottenhami väravasse, aga VAR jättis selle eelneva vea tõttu lugemata. Viis minutit hiljem viis Son Heung-min hoopis Tottenhami juhtima.

Teisel poolajal kallutas Man United kohtumise siiski oma kasuks: skoori tegid Fred (57. minutil), Cavani (79.) ja vahetusmees Mason Greenwood (90+6.).

Heitluses järgmiste Meistrite liiga kohtade nimel sai West Ham United kodus jagu Leicester Cityst 3:2 (29., 44. Jesse Lingard, 48. Jarrod Bowen - 70., 90+1. Kelechi Iheanacho).

Tabelitipp: 1. Manchester City 74 punkti (32 mängust), 2. Manchester United 63 (31), 3. Leicester City 56 (31), 4. West Ham United 55 (31), 5. Chelsea 54 (31), 6. Liverpool 52 (31), 7. Tottenham Hotspur 49 (31), 8. Everton 47 (29).