Võidukas Liverpool kerkis viiendaks

Liverpool
Liverpool Autor/allikas: SCANPIX/EPA

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas alistas valitsev meister Liverpool laupäeva õhtul Londoni Arsenali võõrsil 3:0.

Teise järjestikuse võidu noppinud Liverpool avas skoori teisel poolajal, kui Trent Alexander-Arnoldi täpsest tsenderdusest sai jala valgeks vahetusest sekkunud Diogo Jota. Neli minutit hiljem kahekordistas Mohamed Salah külaliste eduseisu, 3:0 lõppskoori vormistas oma mängu teise ja hooaja kaheksanda värava löönud Jota.

Liigatabelis tõusis veebruaris ja märtsis seitsmest mängust kuus kaotanud Liverpool viiendale positsioonile, olles nüüd kogunud 49 punkti. Neljandat kohta hoidev Chelsea jääb kahe silmaga kaugusele, selja taha jäävad ühe mängu vähem pidanud West Ham United (49) ja Tottenham Hotspur (48). Arsenal on 42 silmaga üheksas.