Vigastada saanud Arsenali vasakkaitsja peab pika mängupausi

Kieran Tierney sai vigastada laupäevases kohtumises Liverpooli vastu Autor/allikas: SCANPIX/POOL

Arsenali jalgpalliklubi vasakkaitsja Kieran Tierney peab põlvevigastuse tõttu mängudelt neljaks kuni kuueks nädalaks eemale jääma. Meeskonna mänedžeri Mikel Arteta sõnul sõltub aga järgmistest nädalatest, kas 23-aastane šotlane sel hooajal veel üldse mängima pääseb.

Tierney vahetati laupäevases 0:3 kaotusmängus Liverpooli vastu pingile esimese poolaja üleminutitel, sest vasakkaitsjale tegid muret vasaku põlve sidemed.

"Tierney ei pea operatsioonile minema ning loodetavasti saab ta uuesti treeningutega liituda nelja kuni kuue nädala pärast," seisis Arsenali pressiteates. Arteta lisas: "Peame jälgima olukorda päeva kaupa. Sõltuvalt sellest, kuidas Tierney end tunneb, teeme otsuseid."

Lisaks Tierneyle ei saa Arsenali ridades suure tõenäosusega neljapäeval Euroopa liiga veerandfinaalkohtumises Praha Slavia vastu väljakule joosta poolkaitsja Martin Odegaard, kellele teeb muret parema jala pahkluu. Meeskonnast puudub ka paar nädalat varem põlveoperatsioonil käinud David Luiz.