Võidukas West Ham tõusis Meistrite liiga kohale

West Ham United Autor/allikas: SCANPIX/REUTERS

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas teenis esmaspäeva õhtul võidulisa heas hoos olev West Ham United, kes sai võõrsil 3:2 jagu Wolverhampton Wanderersist.

Külalised asusid kohtumist juhtima juba kuuendal mänguminutil, kui skoori avas Manchester Unitedist laenul olev Jesse Lingard. Kaheksa minutit hiljem lõi Pablo Fornals seisuks 2:0 ja 38. minutil viis Jarrod Bowen West Hami juba 3:0 juhtima.

Võõrustajameeskond Wolverhampton lõi avapoolaja lõpus Leander Dendonckeri tabamusest ühe värava tagasi ja vähendas teisel poolajal tänu Fabio Silvale kaotusseisu minimaalseks, ent enamaks suutelised ei oldud.

Teises esmaspäevases kohtumises mängisid Everton ja Crystal Palace 1:1 viiki.

Liigatabelis tõusis võidukas West Ham neljandaks, olles kogunud 30 mänguga 52 punkti. Londoni meeskonnale järgnevad linnarivaalid Chelsea (51) ja Tottenham (49), neile omakorda Liverpool (49) ja Everton (47).