AC Milani alistanud Manchester United jõudis Euroopa liigas veerandfinaali

Paul Pogba ja Souhaliho Meite Autor/allikas: SCANPIX/AFP

Jalgpalli Euroopa liigas sai Manchester United korduskohtumises AC Mllanist jagu 1:0 ning kahe mängu kokkuvõttes jõuti tulemusega 2:1 veerandfinaali.

Kui esimesel poolajal väravaid ei nähtud, siis teisel oli 49. minutil resultatiivne vaid kolm minutit varem mängu sekkunud Paul Pogba.

Veerandfinaali pääses ka Praha Slavia, kes sai teises kohtumises 2:0 ja kokkuvõttes 3:1 jagu Rangersist. Villareal lülitas tulemusega 2:0 ja kokkuvõttes 4:0 konkurentsist Kiievi Dünamo ning Ajax alistas Young Boysi 2:0 ja kahe mängu kokkuvõttes tulemusega 5:0.