Barcelona ei suutnud PSG vastu imet korda saata, Liverpool alistas Leipzigi

Lionel Messi iluväravast jäi Pariisi Saint-Germaini vastu väheks Autor/allikas: SCANPIX/REUTERS

Jalgpalli Meistrite liigas jõudsid kolmapäeval veerandfinaali Pariisi Saint-Germain ja Liverpool, lülitades konkurentsist vastavalt Barcelona ja Leipzigi.

Pariisi Saint-Germain, kes kindlustas sisuliselt juba avamängus võetud 4:1 võiduga koha kaheksa parema seas, mängis koduses korduskohtumises Barcelonaga 1:1 viiki. Võõrsil kübaratriki löönud Kylian Mbappe avas 30. minutil penaltist skoori, kuid Lionel Messi viigistas seitse minutit hiljem kauni kauglöögiga seisu. Argentina ässal oli avapoolaja lõpus ka hea võimalus Barcelona penaltist juhtima viia, ent PSG puurilukk Keylor Navas tõrjus.

Koduses liigas suurtes raskutes olev Liverpool jätkab Euroopas võidulainel. Kaheksandikfinaali avamängus sihile jõudnud Mohamed Salah ja Sadio Mane tõid Inglismaa meisterklubile 2:0 võidu ka Budapestis peetud korduskohtumises, skoorides vastavalt 71. ja 74. mänguminutil.

Teisipäeval tagasid koha veerandfinaalis Dortmundi Borussia ja FC Porto, viimased neli veerandfinalisti selguvad järgmisel nädalal. Veerand- ja poolfinaalpaarid loositakse 19. märtsil.