TalTechist üle olnud Kalev/Cramo teenis seitsmenda järjestikuse võidu

Janari Jõesaar
Janari Jõesaar Autor/allikas: Ken Mürk/ERR

Eesti-Läti korvpalliliigas alistas BC Kalev/Cramo kolmapäeval TalTechi meeskonna 84:70 (18:16, 24:20, 19:17, 23:17).

Kalev/Cramo võitis avaveerandi nelja punktiga ning poolajaks kasvatati edu kaheksale silmale. Ka kohtumise teine poolaeg kuulus külalismeeskonnale, kes oli kokkuvõttes võõrustajatest parem 14 punktiga.

Võitjate parimana viskas Janari Jõesaar 17 punkti ja tõi seitse lauapalli. Pingilt sekkunud Marcus Keene panustas 16 silmaga, Chavaughn Lewise kontole jäi 14 punkti. TalTechi resultatiivseim oli Toomas Raadik 22 punktiga.

Liigatabeli Eesti grupis on Kalev/Cramo 17 mängust nüüd kirjas 15 võitu ja kaks kaotust. Kuus mängu enam pidanud Pärnu Sadam on 17 võidu ja kuue kaotusega teine, järgnevad Rapla (12-10) ja Rakvere (10-10). TalTech (8-10) jätkab viiendana.