Jürgens ja Oral Roberts lõpetasid põhihooaja suure võiduga

Carlos Jürgens
Carlos Jürgens Autor/allikas: ERR

USA korvpalli üliõpilasliiga NCAA kõrgeimas divisjonis alistas Carlos Jürgensi kodumeeskond Oral Roberts Golden Eagles kahe päeva jooksul juba teist korda Western Illinois Leathernecksi, seekord tulemusega 95:59.

Kodusaalis mänginud Oral Roberts tegi suure vahe sisse juba esimesel poolajal, mis võideti 54:31. Tegemist oli Oral Robertsi põhihooaja viimase mänguga, vahendab Korvpall24.ee.

Algviisikusse kuulunud Jürgens sai mänguaega 19 minutit, mille jooksul viskas ta kuus punkti (kahesed 3/3, kolmesed 0/1), andis kaks resultatiivset söötu ja tegi ühe vaheltlõike. Lisaks tegi ta ka kolm isiklikku viga.

Oral Roberts kogus oma konverentsis (Summit League) kümme võitu ja viis kaotust, mis andis neile üheksa meeskonna konkurentsis neljanda koha. Kokku teeniti põhihooajal aga 13 võitu ja kümme kaotust.