Kehv teine poolaeg tõi Pärnu Sadamale 40-punktilise kaotuse ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Edon Maxhuni Autor/allikas: Ken Mürk/ERR

Eesti-Läti korvpalliliigas jäi Pärnu Sadama korvpallimeeskond koduväljakule alla Rakvere Tarvale tulemusega 56:96.

Pärnu Sadam ja Rakvere Tarvas olid omavahel vastamisi ka viis päeva tagasi, kui Tarvas teenis koduväljakul napi 86:84 võidu. Ka seekordne kohtumine algas tasavägiselt, kui avaveerandi järel oli seis Tarva kasuks 23:22 ning poolajapausile minnes 49:41. Väljakule naastes viskas Pärnu Sadam esmalt kaheksa punkti vastaste 23 vastu ja otsustaval veerandil seitse Tarva 24 vastu. Kehv teine poolaeg tõi meeskonnale koguni 40-punktilise kaotuse.

Rakvere Tarva resultatiivseim mängumees oli 20 punkti, kümne lauapalli ja nelja korvisööduga Devin Lee Harris. Rihards Kuksiks toetas meeskonda 17 ja Egert Haller 15 silmaga. Pärnu parim oli 12 punktiga Robert Valge.

Eesti-Läti korvpalliliiga jätkub reedel, kui Rakvere Tarvas sõidab külla Tartu Ülikool Maks & Mooritsale.