Müncheni Bayern osutus Kotsari koduklubi jaoks liiga kõvaks pähkliks ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Maik-Kalev Kotsar mängus Bayerni vastu Autor/allikas: SCANPIX/IMAGO SPORT

Saksamaa korvpalli kõrgliigas kaotas Maik-Kalev Kotsari koduklubi Hamburgi Towers võõrsil Euroliigas mängivale Müncheni Bayernile 71:85 (19:21, 18:27, 17:16, 17:21).

Külalised suutsid Saksamaa suurklubiga sammu pidada esimesed 17 ja pool minutit, kuni seisuni 35:38. Seejärel tegi Bayern aga 10:2 spurdi ja poolajavileks näitas tabloo Hamburgi kaotusseisu 37:48. Kolmanda veerandaja lõpus jõuti paaril korral kaheksa punkti kaugusele, kuid tõeliselt ohtlikuks Hamburg enam Bayernile ei saanud, vahendab Korvpall24.ee.

Algviisikus alustanud Kotsar viskas 25 mänguminutiga kuus punkti (kahesed 2/9, vabavisked 2/2), hankis kolm lauapalli, andis ühe resultatiivse söödu, tegi ühe vaheltlõike ja blokeeris ühe vastaste pealeviske.