Doncic ei suutnud Dallast kaotusest päästa, võiduseeria katkes

Luka Doncic ja Jrue Holiday
Luka Doncic ja Jrue Holiday Autor/allikas: SCANPIX/Reuters

Korvpalliliigas NBA alistas Milwaukee Bucks läinud ööl koduväljakul tasavägise kohtumise järel Dallas Mavericksi tulemusega 112:109.

Milwaukee juhtis avaveerandi järel 30:23 ning poolajapausile minnes 55:47. Kolmandal veerandil tegi Dallas spurdi ning jõudis võõrustajatele korra punkti kaugusele, kuid otsustavale neljandikule vastu minnes oli tablool seis siiski 84:81 Milwaukee kasuks. Viimasel veerandil asus Dallas korra kahe silmaga juhtima, kuid lõpuks tuli vastu võtta napp 109:112 kaotus. Ühtlasi lõppes sellega Dallase neljamänguline võiduseeria.

Võitjate resultatiivseim oli üleplatsimehena Giannis Antetokounmpo, kes viskas 31 punkti ja võttis üheksa lauapalli. Khris Middleton toetas meeskonda 25 ja Jrue Holiday 16 silmaga. Dallase parim oli 28 punkti ja 13 korvisööduga Luka Doncic, Tim Hardway Jr lisas 22 silma.

Dallas hoiab läänekonverentsis kuue võidu ja viie kaotusega kuuendat positsiooni. Milwaukee on idakonverentsis üheksa võidu ja nelja kaotusega Boston Celticsi (8-3) järel teisel kohal.

Boston – Orlando 124:97
Cleveland – New York 106:103
Milwaukee – Dallas 112:109
Oklahoma – Chicago 127:125 (la)
Utah – Atlanta 116:92
LA Lakers – New Orleans 112:95
Sacramento – LA Clippers 100:138