Kotsari koduklubi vägev seeria sai põnevusmängus lõpu ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Maik-Kalev Kotsar
Maik-Kalev Kotsar Autor/allikas: SCANPIX/imago images/HMB-Media

Saksamaa korvpalli kõrgliigas katkes Maik-Kalev Kotsari koduklubi Hamburgi Towersi viiemänguline võiduseeria, kui pühapäeval jäädi 69:73 alla kaotuseta püsivale Ulmi korvpalliklubile.

Kodusaalis mänginud Hamburg alustas kohtumist kindlalt ja avaveerandi järel juhiti 25:20. Teisel veerandil pääseti Terry Alleni kolmese järel ka 13 punktiga ette, kuid poolajaks sulas edu vaid kahele silmale – 40:38. Kolmas veerandaeg möödus punkt-punkti heitluses, ent neljandal suutis Ulm end ette rebida. Poolteist minutit enne mängu lõppu jõudsid väljakuperemehed kahe punkti kaugusele, kuid enamat ei suudetud, vahendab Korvpall24.ee.

Algviisikus alustanud Kotsar mängis 27 minutit ja viskas selle ajaga viis punkti (kahesed 1/2, vabavisked 3/4). See oli ühtlasi esimene kord, kui 23-aastane eestlane Saksamaa kõrgliigas ühekohalise punktisummaga piirdus. Lisaks kogunes tema arvele seitse lauapalli, kaks resultatiivset söötu, üks pallikaotus ja neli isiklikku viga.