Klavani klubi läks kaks korda juhtima, aga kaotas ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Bologna - Cagliari
Bologna - Cagliari Autor/allikas: SCANPIX / ZUMA

Ragnar Klavani koduklubi Cagliari kaotas Itaalia kõrgliiga kuuenda vooru kohtumises võõrsil Bolognale 2:3. Eestlane veetis kohtumise varumeestepingil.

Joao Pedro viis Cagliari 15. minutil juhtima, aga Musa Barrow'l õnnestus avapoolaja viimasel minutil viigistada.

Paar minutit pärast teise poolaja algust viis Giovanni Simeone külalised uuesti juhtima, aga juba kümme minutit hiljem oli tablool seis 3:2 Bolognale: väravad lõid 52. minutil Roberto Soriano ja 56. minutil taas Barrow.

Kaks eelmist kohtumist võitnud Cagliari jätkab seitsme punktiga 12. ja nelja kaotuse kõrvale hooaja teise võidu saanud Bologna 14. positsioonil.

Kaks eelmist kohtumist kaotanud Bergamo Atalanta tundis taas võidurõõmu, kui alistas võõrsil uustulnuk Crotone 2:1. Milano Inter viigistas kodus Parmaga 2:2.

Itaalias juhib tabelit jätkuvalt AC Milan, kel on viie mänguga kirjas 13 punkti ja kohtub pühapäeval võõrsil Udinesega. Atalanta tõusis 12 punktiga teiseks ja kolmas on 11 punktiga Napoli, kes võõrustab pühapäeval samuti 11 punktiga neljandal kohal paiknevat Sassuolot.