Pärnu Sadam alistas superkarikavõistluste veerandfinaalis TalTechi ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Pärnu Sadam
Pärnu Sadam Autor/allikas: Priit Mürk/ERR

Kahe võiduni peetava korvpalli superkarikavõistluste veerandfinaali esimeses kohtumises alistas Pärnu Sadam võõral väljakul TalTechi tulemusega 80:73 (20:25, 19:15, 21:15, 20:18).

Avaveerandi järel asus võistlust juhtima Taltech 25:20, kuid seejärel viskas Pärnu Sadam neli silma tagasi ja läks poolajapausile ühepunktilisest kaotusseisust, 39:40. Teisel poolajal pani Pärnu oma paremuse maksma, võites kolmanda veerandi 21:15 ja neljanda 20:18.

Pärnu resultatiivseim oli 16 punkti visanud Märt Rosenthal. 14 silmaga toetas meeskonda Linards Jaunzems, 11 punktiga Edon Maxhuni ja kümnega Mihkel Kirves, kes hankis ka seitse lauapalli.

Taltechi parim oli üleplatsimehena 26 punkti, kaheksa lauapalli ja viis korvisöötu kirja saanud Jaan Puidet.

Korduskohtumine toimub järgmisel kolmapäeval Pärnu spordihallis algusega kell 19. Poolfinaalis tuleb selle veerandfinaali võitja vastaseks kas Rakvere Tarvas või esiliigaklubi KK Viimsi/Noto.