Tottenham lülitas linnarivaal Chelsea penaltiseerias konkurentsist ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Erik Lamela lõi Tottenhami viigivärava
Erik Lamela lõi Tottenhami viigivärava Autor/allikas: SCANPIX/REUTERS

Inglismaa jalgpalli liigakarikasarjas tagas teisipäeval edasipääsu veerandfinaali ringi Tottenham Hotspur, kes alistas Londoni Chelsea penaltiseeria 5:4.

Kohtumise avavärava lõi 19. mänguminutil Chelsea suvine täiendus Timo Werner, kelle jaoks oli tegemist sakslase esimese tabamusega uue koduklubi eest. Tottenham viigistas mänguseisu kuus minutit enne normaalaja lõppu, mil Sergio Reguiloni söödust sai jala valgeks Erik Lamela.

Järgnenud penaltiseerias olid Tottenhami poolelt täpsed kõik viis lööjat: Eric Dier, Erik Lamela, Pierre-Emile Höjberg, Lucas Moura ja Harry Kane. Chelsea eest sahistasid võrku Tammy Abraham, Cesar Azpilicueta, Jorginho ja Emerson, viimase lööjana eksis ainsana Mason Mount.

Liigakarikasarja ülejäänud kaheksandikfinaalkohtumised peetakse kolmapäeval ja neljapäeval. Veerandfinaalmängudega alustatakse 21. detsembril.