Rannavolle karikavõidud läksid Lätti ja Leetu ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Rannavolle karikavõidud läksid Lätti ja Leetu
Rannavolle karikavõidud läksid Lätti ja Leetu Autor/allikas: Volley.ee

Eesti rannavolle Grand Prix' sari jätkus Tartus, kus selgusid ühtlasi karikavõitjad. Meeste arvestuses krooniti võitjaks lätlased Martins Plavins ja Edgars Tocs ning naistest leedulannad Gerda Grudzinskaite - Rugile Grudzinskaite.

Plavins ja Tocs alistasid meeste finaalis tulemusega 2:0 (21:12, 21:18) Kusti Nõlvaku ja Mart Tiisaare, naiste finaalis said leedulannad Grudzinskaited jagu Eesti esiduost Liisa Soomets - Heleene Hollas samuti 2:0 (21:17, 21:19), kirjutab Volley.ee.

Pronksimatšides saatis edu aga Eesti paare, naistest teenisid pronksi Renate Pikk ja Juudit Kure-Pohhomov, kes alistasid 2:0 (21:18, 21:17) Vlada Oganauskiene - Lilija Freliku.

Meeste pronksimatšis olid vastamisi eestlased Kaspar Pomerants - Argo Arak ning Timo Lõhmus - Dmitri Korotkov ning 2:1 (21:15, 19:21, 15:8) jäid peale Lõhmus - Korotkov.

Karikafinaali MVP auhinna pälvisid Argo Arak ja Rugile Grudzinskaite.

Nüüd on karikasarjas pidada veel rannavolle Eesti meistrivõistlused, mis toimuvad Paides 15.-16. augustil.