Chelsea astus sammukese Meistrite liigale lähemale ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Olivier Giroud' värav tõi Chelseale väärtusliku võidu.
Olivier Giroud' värav tõi Chelseale väärtusliku võidu. Autor/allikas: SCANPIX/AFP

Chelsea alistas tähtsas kohtumises Norwich City 1:0 ning liikus sellega suure sammu edasi Meistrite liiga suunas.

Esimesel poolajal kohtumist domineerinud Chelsea jõudis sihini esimese poolaja kolmandal lisaminutil, kui prantslane Olivier Giroud lõi oma tänavuse hooaja kuuenda Premier League'i tabamuse, vahendas Soccernet.ee.

Teisel poolajal näitas kodumeeskond pigem oma mannetumat poolt, kui Norwichi puurivaht Tim Kruli ohustati minimaalselt. Võimalustevaesel poolajal ei suutnud ka võõrsiltiim erilist ohtu Chelsea väravale kujutada ning Giroud' esimese poolaja lõpus löödud väravast noppis kodumeeskond rasked ning hädavajalikud kolm punkti.

Chelsea võit tähendab seda, et nende Meistrite liiga kohta saavad reaalselt veel ohustada Leicester City, Manchester United ning Wolverhampton.