Cagliari enam kui pooleaastane võidupõud koduareenil katkes ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Cagliari
Cagliari Autor/allikas: SCANPIX / Zuma Press

Eelmises voorus pika võiduta seeria lõpetanud Cagliari teenis Itaalia meistrivõistlustel taas kolm punkti, kui alistas Torino 4:2.

Viimati eelmise aasta 2. detsembril koduse liigamängu võitnud Cagliari läks 17. minutiks Nahitan Nandeze ja Giovanni Simeone tabamustest 2:0 juhtima ning kohe teise poolaja alguses lõi Radja Nainggonal ka kolmanda värava.

60. ja 66. minuti väravatega õnnestus Torinol aga vahe minimaalseks mängida. Skoori tegid Bremer ja Andrea Belotti. Kohe teenis aga Cagliari penalti mille Joao Pedro ka realiseeris.

Eesti koondise kapten Ragnar Klavan lihasväsimuse tõttu Cagliari koosseisu ei kuulunud.

Cagliari kerkis hoiab nüüd tabelis 38 punktiga kümnedat kohta, kusjuures seitsmes positsioon jääb vaid ühe silma kaugusele. Torino on 31 punktiga 14.