Klavani ja Cagliari hooaeg jätkus kaotusega ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Sofyan  Ambrabat (Verona) ja Pereiro Gaston (Cagliari)
Sofyan Ambrabat (Verona) ja Pereiro Gaston (Cagliari) Autor/allikas: SCANPIX / AP

Laupäeval taaskäivitunud Itaalia jalgpalli kõrgliigas kaotas Ragnar Klavani koduklubi Cagliari võõrsil Veronale 1:2.

Samuel Di Carmine väravad viisid kodumeeskonna juba 26. minutiks 2:0 juhtima, kuid 35. minutil sai teine ründaja Fabio Borini punase kaardi ja avapoolaja lõpus lõi Giovanni Simeone ühe tagasi.

Teisel poolajal sai Cagliari arvulist ülekaalu nautida 70. minutini, mil Luca Cigarini teenis teise kollase kaardi ja külalised jäid samuti kümnekesi. Väravaid rohkem ei löödud.

Klavan veetis terve mängu varumeestepingil.

Võit tõstis Verona tabelis seitsmendale kohale. Neljanada kaotuse järjest saanud Cagliari on 12.

Teises laupäevases kohtumises tegid Torino ja Parma 1:1 viigi.