Ühepoolse Berliini derbi võitja otsustati teise poolajaga ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Berliini Hertha mängijad väravat tähistamas
Berliini Hertha mängijad väravat tähistamas Autor/allikas: SCANPIX/AP

Saksamaa jalgpalli Bundesligas võidutses reedel peetud Berliini klubide omavahelises heitluses Hertha, kes alistas kodus Unioni 4:0.

Ehkki kohtumise avapoolajal väravaid ei löödud, suutsid võõrustajad pärast pausi võrku sahistada neljal korral. Skoori avas 51. minutil Vedad Ibisevic ja minut hiljem kahekordistas eduseisu Dodi Lukebakio. Väravad said kirja veel Matheus Cunha (61.) ja Dedryck Boyata (77.).

Liigatabelis jätkab Berliini Hertha 34 punktiga kümnendal kohal, Berliini Union asub 30 silmaga 12. tabelireal. Kummalgi meeskonnal on sel hooajal mängida jäänud veel üheksa kohtumist.